Hallo Terschelling
Hallo Terschelling Vakantiehuizenverhuur
Waar vindt ik een schaatsbaan op Terschelling?

Waar vindt ik een schaatsbaan op Terschelling?

Terschelling telt drie ijsclub’s. Deze bestaan uit vrijwilligers die de ijsbanen bij aanhoudende vorst onderhouden en verzorgen.
Dodemanskisten is een prachtige duinmeertje verscholen in het bos. Dodemanskisten vindt u aan de noordwestzijde van het dorp West Terschelling. Het meertje is driehonderd meter lang en honderd meter breed.
In Midsland aan de duinweg ligt het geitenpark. Het geitenpark is een prachtige locatie om de ijzers onder te binden als koning winter ons goed gezind is.
In Lies ligt het Liesinger Plak. De Liesinger Plak ligt ten noorden van Lies kort achter de binnenste duinenrij.
Hêdredersplak, beter bekend als de ijsbaan van Hoorn is een terrein gelegen in het bos. Deze wordt in de wintermaanden gebruikt als ijsbaan door leden van de ijsclub Willem Barentsz. Buiten de winter is het een natte duinvallei waar allerlei soorten bijzondere soorten planten groeien.

 

Contact

HalloTerschelling.nl
info@halloterschelling.nl
KVK: 01134819

Bereikbaarheid

Telefonisch bereikbaar maandag t/m vrijdag
14.00 – 17.00 uur

Telefoon: 06-12910473

Service

Wij proberen uw mail binnen 48 uur te beantwoorden.

Bekijk veelgestelde vragen →

Boek vandaag nog uw vakantiehuis

De beschikbaarheid in populaire periodes verandert snel. Bekijk direct welke accommodaties nog vrij zijn in jouw gewenste periode.